Korku Seansı Türkçe Altyazılı Fragman

.

Efsanevi korku filmi Testere 1’in yönetmeni James Wan son dönemlerde saadet zincirini dönüşmüş konulardan biri olan paranormal güçlere el atıyor.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Korku Seansı / The Conjuring”, paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren’ın nasıl dünyaca meşhur olduklarının korkutucu hikayesini anlatıyor; olaylar Ed ve Lorraine’in, karanlık bir varlık tarafından hayatları alt üst edilen bir ailenin çiftlik evine çağrılmalarıyla başlıyor. Şeytani bir varlıkla yüzleşmeye zorlandıklarında, Warrenlar, kendilerini hayatlarının en korkunç vakasının içinde buluyorlar.

Patrick Wilson, Vera Farmiga, Lili Taylor gibi rüştünü ispat etmiş oyuncuların yer aldığı Korku Seansı’nın Eylül ayında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Korku Seansı Türkçe Altyazılı Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

One Reply to “Korku Seansı Türkçe Altyazılı Fragman”

  1. Bu tür filmleri pek sevmem, doğal olarak da izlemem. Fakat Insidious ciddi ciddi korktuğum ve beğendiğim bir film olmuştu. Bu filmin fragmanından da birbirlerine yakın filmler olacağını tahmin ediyorum. Senaristler arasında Leigh Whannel’in bulunmaması filmin sürpriz sonla sonlanmayacağını düşündürtüyor bana. Sevindirici bu açıdan. Yok, eğer yine sürpriz sonla biterse de lafımı geri alırım : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.