Göster Gününü 2 Türkçe Altyazılı Fragman

.

Gönüllerin süperkahramanları seriye kaldığı yerden devam ediyor.
İlk film ile ilgili birşeyler yazmıştık vakti zamanında. (bkz. Kick – Ass) Tam anlamıyla bir Geek filmlerine örnek diyebiliriz serinin geneli hakkında. Çizgi roman tutkunlarının içinden evrilen bir avuç gencin öngörülemez hallerini anlatıyordu. Muhtemelen ikinci film daha oturaklı olacaktır çünkü kahramanlarımız Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) ve Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) ilk filmin sonunda intikam ateşiyle yanan bir düşman kazandı. Filmdeki ciddi kutuplaşma heyecanın ve eğlencenin dozajını artıracağı aşikar. Tabii ki seriye Jim Carrey’nin de katılması…

Türkiye vizyon tarihi 16 Ağustos olan Göster Gününü 2 filminin Türkçe altyazılı fragman linki aşağıdadır. Nicolas Cage fiyaskosundan sonra Jim Carrey seriye ilaç gibi gelecek. Ölmezse…

Kick Ass 2 Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

2 Yorum “Göster Gününü 2 Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Başrolde komedi ustası tipi bile komik olan adam Jim Carrey var. Onu herkes yakından tanıyor zaten ben bu adamın filmine giderim valla kim ne derse desin. Zaten fragmanda hemen hemen kendini kanıtlamış.

  2. Kick Ass 1’i hiç beğenmemiş olmama rağmen Jim Carrey gibi bir faktör var ikinci seride. Adam zaten komedi ustası. Nicolas Cage daha ağır filmlerde oynamalı, ilk film deki yanlış tercihten sonra sanırım Jim Carrey gişe sayısını arttırabilir filmin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı