Kermit ve Tayfası The Muppets İle Geliyor

.

Çocukluğumuzda Susam Sokağı adlı programla bizi ekranlara kilitleyen Muppets karakterleri 17 Şubat 2012’de sinemada sevenleriyle buluşacak.
Edi,Büdü,Kermit,Kurabiye Canavarı,Kırpık,Minik Kuş gibi karakterlerle şimdilerde televizyonlarda bulunamayacak kalitede çocuk programları yapan Muppets ekibi yıllar sonra aynı ekiple yeni maceralarla sinema filminde buluşuyor.

Kardeşi Gary (Jason Segel) ve Gary’nin kız arkadaşı Mary (Amy Adams) ile Amerika-Smalltown’dan Los Angeles’a tatile gelen Muppet’ların en büyük hayranı Walter, petrolcü Tex Richman’ın (Chris Cooper) yaptığı hain planı öğreniyor. Tex Richman, Muppet Stüdyoları’nı yerle bir etmeyi ve Muppet’ların eski mekanının atında kısa bir süre önce keşfedilen petrolü çıkarmayı planlıyor. Walter, Mary ve Gary; bağış toplamaya yönelik bir televizyon programı yapmak ve stüdyoyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla, hepsi kendi yoluna giden Muppet’ları Kermit’in tekrar bir araya getirmesine yardım ediyorlar. Fozzie artık Moopets adındaki bir anma grubuyla Reno kumarhanelerinde performans sergiliyor. Bayan Piggy, Vogue Paris’te büyük beden moda editörlüğü yapıyor. Animal, öfke kontrolü için Santa Barbara’daki bir klinikte ve Gonzo sıhhi tesisat alanında çok güçlü bir patron.

The Muppets Filmi Fragmanı

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Kermit ve Tayfası The Muppets İle Geliyor

  1. çocuğumu götüreceğim filmlerden biz susam sokagını gördük izledik ama onlar bunlardan habersiz internet playstation la geçiriyorlar zamanlarını inşallah sever 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.