Kayakapı | Kapadokya’nın Eşsiz Mağara Oteli

cave hotels

Kapadokya bölgesi nefes kesici doğal güzelliklerini ziyaretçilerine olabildiğince doğal bir anlayışla sunan işletmelere sahip.

Büyük bir çoğunluğu kentsel sit alanı olarak kabul edilen bu bölgede turizm sektöründe hizmet veren kuruluşlar hem kanunlar çerçevesinde hem de genel bir sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek ve faaliyetlerini bu minvalde yürütmek durumundalar.

Kayakapı Kültürel ve Doğal Çevre Koruma ve Canlandırma Projesi de tam bu anlayışın paralelliğinde geliştirilmiş bir proje olarak dikkat çekiyor. Tarihi Kayakapı Mahallesi’nin tarihi ve doğal iskanları bu noktada özü korunarak yeniden restore edilmiş bir şekilde ziyaretçilerini bekliyor.

Kayakapı Premium Caves ziyaretçilerinin istekleri doğrultusunda mağara oda, süit ve konak seçenekleriyle ziyaretçilerini bölgede en iyi şekilde ağırlayan otellerin başında geliyor. Yörenin dokusuna gezdiğiniz her yerde içinize sindirmenizin yanında konakladığınız yerin de aynı dokuya ait olması tatilinizi daha anlamlı kılıyor.

Eğer siz de Cappadocia cave hotel arıyorsanız Kayakapı Premium Caves sizin için öne çıkan seçenek olmalı.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı