Kategoriler
Tanıtım

Kartal Semti Kombi Özel Servis

kombiserviskartal

Sonbaharın tadına varamadan kışın gelmesiyle birlikte evimizde çok amaçlı olarak kullandığımız kombilerin randımanını arttırmanın da vakti geldi.

Kullandığınız bir eşyadan tam anlamıyla verim alabilmek için öncelikle eşyanın iyisini seçmeli daha sonra da bakımlarını rutine oturtup düzenli bir şekilde ilgilenmeli diye düşünüyorum. Söz konusu kombi olunca ve kombiyi gerek ısınmada, gerek sıcak su ihtiyacında kullandığımızı düşündüğümüzde ülkemizde geçen sert kışlarda daimi olarak kullandığımız bu eşyanın bakımı konusunda ekstra bir titizlik göstermek elzem oluyor.

Bu anlamda kombilerin bakımını soğuk kış günleri henüz tam manasıyla başlamamışken tam olarak yaptırılması çok önemli. Kombi konusunda birçok özel servis bu işin hakkını teslim ediyor.

Bugünkü tanıtımını yapacağımız özel servisimiz kartal kombi servisi. Kartal ilçesinde ikamet eden kombi kullanan vatandaşlarımıza hizmet veren bu servis 7/24 online olan çağrı merkezi, mesleki donanıma sahip uzman ekibi ve servis hizmeti sonrasında da devam eden danışmanlık hizmetiyle bu bölgede yaşayanlar için oldukça önemli bir hizmet veriyor.

Hem arızalı kombilere bakım yapma konusunda hem de rutin kontroller anlamında oldukça iyi hizmet veren bu servis aynı zamanda pendik kombi servisi olarak da hizmet vermektedir.

Arızalı ürünlerinizin hem yedek parça tedariğini yapan uzman ekip aynı zamanda maksimum üç günde kombinizi elinize çalışır vaziyette teslim ediyor. Bunun yanında arıza tespiti sonrasında yeterlilik sertifikalı kombi ustaları gerektiği zaman duruma olduğu yerde de müdahale edebiliyor.

Tüm bunlar olurken yazılan şeyler size pahalıya patlayacak izlenimi verebilir. Ancak işin aslı şu. Ödemelerinizi ister havale şeklinde isterseniz kredi kartı olarak yapabilirsiniz. Verilen hizmetin yanında sağlanan ödeme kolaylığı da yine Kartal kombi servisini tercih etmedeki önemli etmenlerden biri olarak göze çarpıyor.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi saatin kaç olduğu, hafta sonu ya da resmi tatil olduğu hiç önemli değil. Kartal ve Pendik semtlerinin sakinleri 0216 388 83 88 no’lu telefondan istedikleri zaman servis talebinde bulunabilirler. Oluşturulacak kayda kısa sürede dönüleceğinden ve beklentilerinizin kısa süre içerisinde karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Verdiğiniz her kuruşun değerini bilenler kombide özel servisin değerini bilirler.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir