Kardan Adam | Türkçe Altyazılı Fragman

thumbnail

Jo Nesbo’nun çok satan polisiye – gerilim kitabından uyarlanan film gerek kaynağı gerekse cast ekibinin tamamıyla uzun zaman sonra bize kaliteli bir polisiye filmi izlemeyi vaat ediyor.

Seçkin bir cinayet timinin baş dedektifi (Fassbender), kışın ilk karında ortadan kaybolan bir kurbanı soruştururken yakalanması zor bir seri katilin yeniden eyleme geçmiş olabileceğinden korkmaktadır. Polisin, düşüncesi bile hoş olmayan bu kötülüğü bir sonraki kar
yağışından önce alt edebilmesi için keskin zekalı adamının (Ferguson) yardımıyla on yıllık kapanmayan vakalar ve bu korkunç yeni vaka arasında bir bağ kurması gerekecektir.

Bir plato yapımı olmayan hatta çekimlerinin tamamı Norveç’in Oslo ve Bergen şehirlerinde Rjukan bölgesinde gerçekleşen film fragmanında dahi bu doğal arka planını fazlasıyla hissettiriyor. Yapım ekibinde Piodor Gustafsson (Ejderha Dövmeli
Kız), Eric Fellner (Her Şeyin Teorisi, Sefiller), Martin Scorsese gibi isimler var. Başroller zaten Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg ve J.K. Simmons isimler. Yönetmen de Gir Kanıma ile kendini bizlere tanıtan İsveçli Tomas Alfredson… Şartlar izlemeye fazlasıyla müsait gözüküyor.

3 Kasım’da Türkiye’de vizyona girecek olan Kardan Adam filminin altyazılı fragmanı sizlerle…

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

1 Yorum “Kardan Adam | Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Chucky’nin bıraktığı etkiden sonra ne zaman tipi bozuk bir oyuncak bebek görsek içimiz ürperdi, Halka filmindeki Samara’dan sonra bir dönem tv izlediğimizde veya telefon çaldığında içimizden bir ses acaba diye fısıldadı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı