Kategoriler
Fragman

Karadedeler Olayı Fragmanı

.

Sonunda gavur amatör kamera korku filmlerine bir rakip çıkardık:Karadedeler Olayı !The Blair Witch Project ve Rec yanında halt etmiş !

Vizyon tarihi Mart 2011 olarak belirlenmiş fakat filmdeki cin vizyon tarihini de alıp götürmüş.Filmin ne zaman vizyona gireceği belli değil.Teaser’daki “anne,anne,anne” diye bağıran çocuk da açıkçası beni ürkütmekten çok güldürdü. Vizyona girdiğinde nasıl karşılanacağını açıkçası çok merak ediyorum.İnternette Haluk Piyes,Serhat Tutumluer gibi oyunların filmin kadrosunda yer aldığı yazıyor fakat filmle ilgili daha ciddi fragman izlemeden hiçbirşeye inanmamak gerekiyor.

Konusu;

1989 yılının ocak ayında gazeteler bir köyde yaşanan garip olaylar hakkında yayınlanan bazı haberler, genç gazeteci H.B’nin ilgisini çeker. Köye giden gazeteci, oldukça korkmuş ve gergin köylülerden gece köyün çevresinde dolaşan yaratıklar olduğunu, köyün bir şekilde cinler tarafından basıldığını öğrenir. H.B., birkaç hafta köyde kalır ama olağanüstü bir şey görmeyince kamerasını köydeki bir gence emanet ederek İstanbul’a geri döner.

Üç gün sonra ise köyün jandarmaları tarafından gözaltına alınır: kamerasını emanet ettiği genç de dâhil olmak üzere köyden 7 kişi parçalanarak öldürülmüştür. H.B ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılır ama bütün eşyaları ormanda terk edilmiş olarak bulunur; kayıplara karışır… Tüm bu esrarengiz süreç boyunca kameralar kayıttadır…

Kaynak : Ataşehir escort bayan
Karadedeler Olayı Fragman İzle

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir