Kapı Sereninde Kalite Arayanların Adresi

bayindirtomruk.com olarak 20 yıldan beri kapı sereni imalatı sektöründe profesyonel ekimiz ve güler yüzlü satış danışmanlarımız ile kendimizi sürekli geliştirerek varlığımıza devam etmekteyiz. 2017 Yılında kapı yapımında kullanılan ürün tanıtımını ve fırsatlarımızdan bahsedeceğiz. Kurulduğumuz ilk günkü heyecan ile bu alanda hiç durmaksızın yolumuza devam ediyoruz. Her yıl gerçekleştirdiğimiz ihracat sayesinde ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz. Orman ürünlerimiz de her geçen gün çeşitliliği artırarak geniş müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz. Ürünlerin işlenmesinde teknolojiyi takip ederek en son çıkan işleme yöntemlerini kullanıyoruz. Temin ettiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimizin isteğine göre fırınlayarak ve yahut üzerinde işlem yapmadan teslim ediyoruz. Teminatını sağladığımız ve geniş stoklarda elimizde bulunan ürün hakkında genel bilgi vermek gerekir ise; Kereste, tomrukların budaklarından ayrıştırılıp temizlenmesinden sonra fırınlanarak belli ebatlar halinde kesilen ürünlerimizdendir. Kalitesine göre 1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf kapı sereni diye ayrılmaktadır.

Dayanıklı Kapılar İçin 1’nci Sınıf Kapı Sereni

Kapı sereni firmaları arasında en çok tercih edilen firma olacak, bize gelen istek ve talepler doğrultusunda ürünlerin en çok kullanıldığı alanları belirlemek gerekir ise; çatı, inşaatlık, emprenyeli, doğramalık olarak dört gruba ayırabiliriz. Çatı kereste türü kalınlığı en az 2 cm olan, köknar ağacından elde edilen türdür. Hammaddesi olan ağacın hafifliğinden dolayı çatılar için en uygun olan türdür. İnşaatlık ise kendi aralarında farklılıklar gösterirler 1. Grup daha çok yalıtım için, 2. Grup inşaatın her kademesinde kullanılan 3. Grup keresteler ara malzemeler için kullanılır. Emprenyeli uzun ömürlü ve güçlü ağaçlar oldukları için elektrik direkleri, telefon direkleri, soğutma kulelerinde kullanılmaktadır. Doğramalık daha çok sandık yapımı, vapur ve gemi inşa ası, kaplama, masa, pencere yapımında kullanılır. Kapı Sereni İçin Tıklayınız.

Yukarıda kısaca kullanım alanlarından bahsettiğimiz ürünleri temin ettiğimiz birçok ülke mevcuttur. Son yıllarda komşu ülkemiz olan Bulgaristan’dan çok yüklü miktarda Bulgar kerestesi ithal etmekteyiz. Gelişmiş teknoloji ve son teknoloji makinalarımız sayesinde Bulgaristan’dan ithal ettiğimiz ürünlerin işlemlerini ülkemizde yapmaktayız. Özel siparişlere göre tüm dünyadan ürün temin edebilmekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak ve kapı sereni ölçüleri siparişi vermek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir