Jupiter Ascending (Jüpiter Yükseliyor) Türkçe Altyazılı Fragman

jüpiter yükseliyor filmi

Wachowski Kardeşler (Tuhaf İlişkiler, Matrix Üçlemesi, Hızlı Yarışçı, Bulut Atlası) bu sefer arayı fazla uzun tutmadan bizi yine bağımlılık yapan fütüristik bir yolculuğa davet ediyor.

Dünya dışında yaşamın mümkün olduğu ve bu genetik sınıflandırmanın en altında yer alan bir Havva kızının evrenin mutlak sahibi Kraliçe’yle aynı genetik yapıya sahip olmasının üzerine şekillenen filmde Channing Tatum, Mila Kunis, Sean Bean ve Eddie Redmayne gibi yıldız oyuncular yer alıyor.

Genel intiba olarak Matrix’ten sonra beklentileri bir türlü karşılayamayan işlerle hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Wachowski kardeşler sanki Bulut Atlası‘nda olduğu gibi tanıdık bir hikayeyi yoğun bilimkurgu hamuruyla yoğuruyor. Öyle yada böyle ortaya koydukları işler tekrar tekrar konuşulacak düzeyde oluyor.

Türkiye vizyon tarihi 25 Temmuz 2014 olarak belirlenen filmin fragmanını aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

YouTube Linki

Facebook Linki

Dipnot: Fragmanı Facebook linki üzerinden izleyip sayfamızı beğenirseniz altyazılı yeni fragmanları hem web üzerinden hem de mobil cihazlarınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.