Josh Brolin Men In Black 3’de Mi ?

.

L.A. Times Hero Complex için başka bir oyuncu kadrosu haberini ilk kez yayınladı:Josh Brolin “W.”den “Ajan K.” rolüne gidiyor olabilir.
Özgeçmişinde yer alan “No Country For Old Men”, “Milk”, “W” ve tabii ki, “The Goonies” filmleriyle Brolin’in filmografisi kendi adına konuşuyor.Şimdi de “Men In Black 3”yi saygıdeğer listesine ekliyor olabilir.

Aktör Brolin bilimkurgu komedi serisinin üçüncüsü için siyah elbiseler ve gölgelerle kuşatacak bir role bürünüyor.Alacağı rol henüz tartışma konusu olmakla birlikte, geçtiğimiz günlerde Hollywood geliştirme dairesinde ortaya çıkan dedikodular birkaç olasılıktan bahsediyor.Tommy Lee Jones’un Ajan K’sının asasını kendi karakterine teslim alarak, tek bir harften oluşan yeni bir hükümet ajanını oynayabilir.Ya da Ajan K’yi genç biri olarak oynayabilir.Yahut da tamamen farklı bir şey olabilir.
Rolü ne olursa olsun Brolin bir takım yıldızlara karşı oynuyor olacak: Will Smith’in, Ajan J olarak devam filmine geri dönmesi bekleniyor.
Bu J’nin ilk defa farklı kişilerle göreve çıktığı anlamına gelmiyor.İkinci filmde,oynadığı karakter uzaylıların peşine düşmüş ve Jones’un Ajan K’in emeklilikten çıkıp gelmeden önce, ortaklarıyla olan hatıralarını silmişti.
Sony şimdilik Men In Black 3 filminin prodüksiyonunun 2010’da başlamasını düşünüyor (yine de öncelikle onaylanması gerekiyor). Ethan Cohen tarafından yazılan senaryoya dayanan ve Barry Sonnenfeld’i geçici olarak yönetmenliğe getiren film en azından kısmen New York’ta çekilebilir.
Hala halledilmesi gereken bir konu da:program. Brolin 2010 yılının ilk kısmında çekilecek olan Coen kardeşlerin tekrar çektiği “True Grit” ve mafya suçları draması “Cartel” de oynamak üzere kanlı roller için imza attı.


IMDB Sayfası
Kaynak

Edi

Sizlerden gelen isimsiz içeriklerin paylaşıldığı editör hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.