Kategoriler
Fragman

İnanılmaz Örümcek Adam (2012) Türkçe Altyazılı Fragmanı

Tobey Maguire’nin örümcek adamlığı bırakmasının ardından rolü devralan Andrew Garfield İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider-Man) filmiyle seriye yeni bir soluk getirmeye çalışacak.
Serinin devam filmi bu sefer esas çocuk Peter Parker’ın geçmişine yönelerek karanlıkta kalmış taraflarını aydınlatmaya çalışacak.

İnanılmaz Örümcek-Adam, lisede dışlanmış, annesi babası tarafından terk edilmiş ve dayısı Ben (Sheen) ve Yengesi May (Field) tarafından büyütülen Peter Parker’ın (Andrew Garfield) hikayesini anlatıyor. Bir çok ergen gibi, Peter da kim olduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda Peter ilk aşkı olan Gwen Stacy ile (Stone) aşk, bağlılık ve sırlarla iligili mücadelesini de veriyor. Peter babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalarına başlıyor. Bu onu Oscorp’a ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’un (Ifans) laboratuarına yönlendirir. Örümcek-Adam Connor’un ikinci kişiliği ile karşı karşıya gelir. Peter, güçlerini kullanarak hayatını değiştirecek bir karar alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir.

Film Türkiye’de 6 Temmuz’da vizyona girecek.

İnanılmaz Örümcek Adam Türkçe Altyazılı Fragmanı

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“İnanılmaz Örümcek Adam (2012) Türkçe Altyazılı Fragmanı” için 1 yanıt

Tobey Maguire’nin ayrılmasından sonra aslında izleyip izlememek gibi arada kalmıştım. Filme yatırılan bütçe bence çok fazlaydı ama yinede Andrew Garfield ile beklentilerimi karşılamadı. İyi ama çok fazla iyi değildi. Yine de seyredilir tabi zaman kaybı değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir