Kategoriler
Tartışma

İlk Hobbit Filmi Davetsiz Serüven’e Özel Gösterim ?

Başarısını tüm Dünya’ya kanıtlamış filmler devam filmi yada devam filmi niteliğinde yeni filmlerle desteklendiğinde izleyiciye daha çok adrenalin,daha çok merak ve en çok da sabır veriyor.
Batman serisinini başarısı gibi Yüzüklerin Efendisi serisinin de hem gişede hem de izleyicideki tepkilere bakıldığında başarısı tartışılmaz.Hal böyle olunca bu filmler yeni halleriyle arz-ı endam etmeye yaklaştıklarında yapımcılar tarafından izleyicilere türlü işkenceler yapılıyor.Posterin yayınlanması için bir ay ileriye tarih,filmden bir kare için iki ay ileriye bir tarih,ilk fragman için dört ileriye tarih…Sıradan insanları obsesif bireylere dönüştürmek istermişcesine yapılan bu zulümlere kayıtsız kalarak akıl sağlığımı koruma niyetindeyim ama yine de bu tür şeyleri gördükçe de yazmadan edemiyorum.
İki filmden oluşacak Hobbit serisinin ilk filmi Davetsiz Serüven’den 10 dakikalık özel gösterim olmuş.Birkaç şanslı insan bu şerefe nail olmuş ve gördükleri karşısında hayranlıklarını gizleyememişler.Yönetmen Peter Jackson Davetsiz Serüven’i son teknoloji ürünü aletlerle görüntü kaybı yaşanmadan çekiyormuş.Film 3D olacakmış.Tamam bu serinin hastalık derecesinde fanları var ancak bbu 10 dakikalık görüntüyü herkesle paylaşsaydınız da insanları tarumar etmeseydiniz ne de güzel olacaktı.
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bu kadar PR çalışması fazla değil mi ? Bu arada Davetsiz Serüven ile ilgili şu ana kadar hiçbirşey izlemediyseniz sizi buradan alalım.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir