İletişim

sinemabedİLETİŞİM

E-Posta: sinemabed@gmail.com
Instagram: https://instagram.com/sinemabed
Twitter: https://twitter.com/sinemabed
Facebook: https://facebook.com/sinemabed
Skype: yusuf@sinemabed.com

HAKKIMIZDA

– SineMâbed, film önerileri, film tavsiyeleri ve sinema üzerine yazılı – görsel materyal üreten/paylaşan bir web sitesidir. 2008 yılından bu yana çoklu yazar sistemiyle yayın hayatına devam eden www.sinemabed.com Türkiye’nin ilk sinema bloglarından biri olmakla birlikte dünyanın en büyük ve en prestijli web dizini olan DMOZ‘da Türkçe dilinde sinema kategorisinde kaydı olan birkaç blogdan biridir. Forum döneminden sosyal medyaya uzanan web dünyasının tüm yolculuklarına şahitlik etmiş olan sitemiz ömrümüz yettiğince de maceraya devam edecektir.

HUKUKİ

– Sitemiz üzerinden herhangi bir illegal yayın ve paylaşım yapılmamaktadır. Sitede kullanılan görsel materyallerin tamamı Warner Bros, UIP, Chantier gibi film dağıtım şirketlerinin PR ekipleri tarafından bizimle paylaşılarak sitede yayınlanmaktadır. Bununla birlikte temsil ettiğiniz marka, kişi, kurum ve kuruluşlarla ilgili yazılarda istemediğiniz bir durumla karşılaştığınız takdirde e-posta aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KULLANIM ŞARTLARI

– Sitedeki tüm yazılar yazarların sorumluluğunda olmakla birlikte izinsiz paylaşılamaz, kopyalanamaz. Eğer içeriğimizi beğendiyseniz ve kendi sitenizde paylaşmak istiyorsanız bağlantıyı yazı içine yerleştirmek kaydıyla kullanabilirsiniz.

– SineMâbed (uzantı adıyla www.sinemabed.com), 7 Mayıs 2008’den beri yayında olup bu süre zarfından bugüne kadar ziyaretçilerin tamamına subjektif bilgiler katmayı amaçlar. Sitede yazan tüm yazılar genel – geçerliliği olmamakla birlikte herhangi bir bağlayıcılığı da yoktur. Siteyi ziyaret eden her özel – tüzel kişiler bu kuralların tamamını kabul etmiş sayılır.

– SineMâbed bünyesinde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

REKLAM

– SineMâbed, reklam verenlere kendi hedef kitlelerine uygun bir şekilde, reklam verenlerin istediği reklam modelleriyle hizmet vermektedir. Bu reklamların fiyatlandırması, dönemleri ve diğer tüm sorularınız için aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizle ilgili her türlü öneri ve eleştiriyi aşağıdaki adresler aracılığıyla tarafımıza yapabilirsiniz.