İçimdeki Şeytan Türkçe Altyazılı Fragmanı

.

Korku filmi izleyicisi için kısır bir döngü haline dönüşen şeytan çıkarma filmlerine bir yenisi daha ekleniyor.
İçimdeki Şeytan filminin fragmanını izlediğimizde ilk göze çarpan detay diğer şeytan çıkarmayla ilgili korku filmlerinin tekdüzeliğine düşmemesi.Son zamanlarda korku filmlerinde çok revaçta olan amatör kamera tekniği ile inandırıcılık unsuru beslenmeye çalışmış.Buna bir de fragmandaki “Vatikan bu filmi onaylamadı” gibi notlarla filmin reputasyonun artırmaya çalışan yapımcıların başarılı olması muhtemel.Çünkü korku filmlerindeki bu el kamerası tekniği salgın gibi büyüyor ve Exorcism’i temel alan filmler henüz bu yönteme başvurmadı.Bu anlamda bir ilki gerçekleştiren İçimdeki Şeytan muhtemelen korku filmi standartlarına göre gişede iş yapacaktır ancak fragmanın göz boyayıcılığına inanmayan kurnaz sinefiller bu tuzağa düşmeyecektir diye düşünüyorum.
İçimdeki Şeytan filmi 20 Ocak’ta vizyona girecek ve muhtemelen pek sevilmeyecek ama şeytan konulu korku filmlerine yeni bir bakış sağlayacağı aşikar.

İçimdeki Şeytan Türkçe Altyazılı Fragmanı

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.