Kategoriler
Fragman

Hobbit:Beklenmedik Yolculuk Türkçe Altyazılı Fragman

.

J.R.R. Tolkien’in The Hobbit adlı kitabından uyarlanan ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde olduğu gibi yine Peter Jackson tarafından yönetilen Hobbit:Beklenmedik Yolculuk ‘un Türkçe altyazılı fragmanı izleyicilere sunuldu.

Hikaye, ana karakter Bilbo Baggins’in Erebor’un kayıp Cüce Krallığını korkunç dragon Smaug’dan geri almaya çalışmasını anlatıyor. Gandalf’ın aniden ortaya çıkmasıyla Bilbo kendini efsanevi savaşçı Thorin Oakenshield tarafından yönetilen onüç cüceden oluşan bir grubun içinde bulur. Yolculuklarında Goblinler, Orklar, öldürücü Warglar, Dev Örümcekler, Şekil Değiştirenler ve Büyücülerle dolup taşan tehlikeli topraklar onları beklemektedirler.

Amaçları her ne kadar Doğuda Yanlız Dağın çorak topraklarında olsa da, once, Goblin tunelinden kaçmak zorundadırlar. Bu sırada Bilbo hayatını tamamen değiştirecek olan Gollum’la tanışır.

Yeraltındaki gölün kıyısında Gollum ile tek başına kalan Bilbo kendisini bile şaşırtacak yetenek zeka ve cesaretle birlikte Gollum’un “kıymetli” yüzüğüne de sahip olur. Bu basit altın yüzük Bilbo’nun bilemesine imkan olmayan bir şekilde Orta Dünya’nın kaderini belirleyecektir.

3D olarak çekilen Hobbit:Beklenmedik Yolculuk filmi 14 Aralık’ta Türkiye’de vizyona girecek.

The Hobbit:An Unexpected Journey/Hobbit:Beklenmedik Yolculuk Türkçe Altyazılı Fragman

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Hobbit:Beklenmedik Yolculuk Türkçe Altyazılı Fragman” için 1 yanıt

Evet gitmiştim ve harikaydı. Adamlar harbiden yapıyor yani. Biz 90’lılar gerçekten çok şanslıyız böyle şeylere hep denk geldik. Serilerini bekliyorum merakla izlemedim diyen varsa da izlesin kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir