Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman

.

Ülkemizde modifiye tutkunlarının ilham kaynağı olan seri Hızlı ve Öfkeli 6.filmle yeni numaralarını sergilemeye hazır.

Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir.

Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson başrollerini paylaştığı Hızlı ve Öfkeli 6’nin Türkiye vizyon tarihi 24 Mayıs. Zamana nos takamayacağımıza göre 24 Mayıs’ı aşağıdaki fragmanı izleyerek geçirebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

One Reply to “Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman”

  1. Film dünya üzerinde zaten fenomen haline geldi. Gerçekten 6. filmde çok iyiydi. Yine yaptılar yapacaklarını adamlarımız. Aslında meraklandıran ise filmin son sahnesindeki Jason Statham! Sabırsız bir şekilde 7. filmi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.