Hangi Filmi Seçeceğinizi Bilmeden En Güzel Filme Nasıl Girilir ?

videowallgenr8

Hayatı o kadar sıkıştırılmış ve belirli bir tempo içerisinde yaşıyoruz ki kendimize özel vakitlerimizi bile kusursuz planlayamadığımız zamanlar oluyor.

Sinema bazında konuşalım. Birkaç kişi ortak bir film seçip sinemaya gitme planı yapar. Oturulur, fragmanlar izlenir, gıcık olunan oyuncular elenir ve film kararlaştırılır.

İnternetten en yakın salon ve seans teyit edilir, hazırlıklar yapılır ve yola çıkılır. Gişeye gelinir ve korkunç gerçekle yüzleşilir. Seans teknik bir arızadan dolayı iptal olmuş, ikinci bir emre kadar salon kapatılmıştır.

Saatler süren karar verme işlemi ufak bir aksilikle tuzla buz olmuşken normalde göz fazla birşeyi görmez ancak bulunduğunuz sinemanın gişesinde bir videowall varsa bu durum sizin lehinize dönebilir. Fragmanların döndüğü, oyuncu ve seans bilgilerinin yer aldığı bu cihazlar saatler süren ve daha yeni saatler sürecek bekleme işlemini minimize ederek size uygun film seçmenizde yardımcı olacaktır.

Tüm bu kurguyu aynı zamanda spontane bir şekilde sinema salonuna gelen ve bodoslama film seçen insanlar için de uygulayabiliriz. Bu ve buna benzer yeni nesil dijital cihazlar hayatımızın çokça içerisine nüfuz etmiş durumda ve bundan gayet de memnunuz. Teknolojinin bizi esir falan aldığı yok yani.

Genr8 Digital Media Solutions, bu ve buna benzer birçok görsel dijital teknoloji hizmeti vererek birçok alanda tüketicinin hayatından alanlar kazandırıyor. Yazının başındaki kurgu mesela Genr8 Digital videowall monitör yaşamımızdaki yerini gösteren küçük bir an sadece.

Bununla birlikte Genr8 Digital verdiği akıllı tahta, kiosk hizmetleri, dijital totem gibi hizmetleriyle okullardan, hastanelere, AVM’lerden bankalara kadar hayatımızın her alanında hayatı kolaylaştıran çözümler sunmakta.

İstanbul merkezli olmasıyla birlikte Türkiye’nin dört bir yanına hizmetini taşıyan Genr8 Digital ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda olacak ekip gücüne de sahip.

Hayat daha hızlı akarken onun temposuna uyamadığınız her anınızda teknolojik çözümleriyle iş yükünüzü azaltacak bir çözüm ortağınız var. Keyif çatılacak daha çok zamanınızın kalacağını da belirtelim.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.