Flight (Uçuş) Türkçe Altyazılı Fragman

.

Denzel Washington’dan yine Dünya’yı daha iyi hale getiriyor , birilerini kurtarıyor ve yine ona tuzaklar kuruluyor.
Aslında Uçuş filminin fragmanını izlediğimde daha fazlasını göremiyorum ancak bu adamın neredeyse her filmi belirli kalıpların içerisinde dönse de kendini izletmeyi başarıyor. Geleceğe Dönüş Üçlemesi ve Forrest Gump gibi efsane filmlerin yönetmenliğini yapan Robert Zemeckis ismi tartışılmayacak biri. Adamın yönetmenlik kariyerine baktığımız zaman Geleceğe Dönüş serisinden sonra ortalama üç yılda bir film yapmış.Ortalama üstü filmlere imza atan yönetmenin bu filmini de izlemeyi düşünüyorum.Denzel Washington’a rağmen…

Filmin sinopsisi şu şekilde;

Denzel Washington uçuş esnasında gerçekleşen bir felaketin ardından zorunlu iniş yaparak yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker’ı canlandırıyor. Kazanın ardından Whip, kahraman ilan edilse de kazaya dair daha fazla şey öğrenildikçe bunun kimin hatası olduğuna ve o uçakta neler yaşandığına dair cevapsız sorular belirmeye başlıyor.

Filmin vizyon tarihi 7 Aralık olarak belirlenmiş. O zamana kadar alttaki Türkçe altyazılı fragmanla yetinelim.

Flight (Uçuş) Türkçe Altyazılı Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.