Kategoriler
Tanıtım

Ferroli Özel Kombi Servisi

ferroliservis

Kışın gelmesi akıllara kartopunun yanında onu varolmasını sağlayan soğukları da getiriyor. Soğuklar ise nasıl ısınacağımızı.

İnsanlar yaz sıcağında bazı şeyleri es geçebilir. Sıcak bir duşu ya da oda sıcaklığını.. Ancak kış tüm gücüyle geldiğinde akıllara bu soruları ortadan kaldıracak kombi gelir.

Uzun geçen bir yazın ardından uzun süre kullanılmayan bir kombi akla gelir. Kombi çalıştırılır ancak birşeyler ters gitmektedir. Soğuklar amansızca bastırmaya başlamışken babanın aklına ferroli servis gelir.

İşin mizanseni bir tarafa her kombi kullanıcısının soğuklar başlamadan önce başına gelen üç aşağı beş yukarı budur. Çoğu şeyde olduğu gibi bu işi de son ana bırakınca tökezleyeceğimizi düşünür ancak öyle değil.

Ferroli özel servis, özellikle Kadıköy ve Kartal bölgelerine hizmet veren ekip 7 gün 24 saat sizden gelecek hizmet talebi için hazır beklemektedir. Alanında uzman personel, donanımsal yeterlilik ve akıcı çalışma prensibiyle arıza kayıtlarında bu semtlerde yaşayan vatandaşlarımızın uzun zamandır ilk tercihi olmayı başarıyor.

Gün içerisinde oluşturulan arıza kayıtlarına kadıköy ferroli servisi aynı gün içerisinde mobil ekibiyle hizmet vermektedir. Duruma göre yerinde müdahale, arızanın derinliğine göre birkaç gün içerisinde kombinizi ilk aldığınız günkü haline getiriyorlar.

Aynı şekilde kartal ferroli servisi de bulunduğu bölgedeki çağrılara en kısa zamanda dönüş yaparak siz vatandaşların huzurlu bir şekilde yaşamını sürdürmesine ön ayak oluyor.

İki bölgeye de bakan uzmanlarımız genelinde 1998’den beri İstanbul’un birçok bölgesine verdiğimiz hizmetin sadece bir parçasıdırlar. Özel servis kavramını ve verdiğimiz özel hizmeti deneyimleyen tüm müşterilerimize teşekkür ederken aynı zamanda hizmetimizle yeni tanışacak olan tüm vatandaşlarımız için telefonlarımızı açık tutuyoruz.

Genel olarak İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde hizmet eden Ferroli özel servisi yaptığı tüm bakım ve onarım işlemleri sonrasında 1 yıl garanti veriyor.

Özel servisimizden faydalanmak için 0216 417 87 98 numaralı çağrı merkezimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir