Ev Filmi:Biri Bizi Öldürüyor

.

Biri Bizi Gözetliyor formatındaki Ev adlı bir programı basan bir saldırganla rehin aldığı yarışmacılar arasında geçen bir gerilim olan Ev filmi 4 Haziran’da vizyona girecek.
Alper ve Caner Özyurtlu (Elveda Rumeli/Ispanak Namık) kardeşlerin çektiği filmde televizyon dünyasından Alpay Atalan (Genco),Melda Gür,Ahmet Saraçoğlu (Yaprak Dökümü),Alican Yücesoy (Adanalı) gibi isimler filmde yer almaktalar.
Konu itibariyle fazla yaratıcılık gerektirmeyen bir yapısı olan film muhtemelen tek mekanda geçecektir.Buna bağlı olarak doğal bir gerilim unsuru filmin kendiliğinden gelen bir özelliği olacaktır.
Bunlara bir de Türkiye oylamasında haftanın birincisinin eleyeceği arkadaşını öldürerek elemesi ve kameraların kayıtta olması durumu eklenince gerilmeyeceğimizi söylemek yanlış olur.Tabii filmden ne kadar etkilenip etkilenmeyeceğimiz ilk filmini çeken Özyurtlu Kardeşler’in nasıl bir iş çıkaracağına da bağlı.
Filmin başka bir boyutu da vizyon takvimi.Haziran ayında zaten yerlerde sürünen gişe rakamlarında Türk işi gerilim filmi nasıl etkilenir,merakla bekliyoruz.

Resmi Web Sitesi

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.