Kategoriler
Reklam

Eskişehir Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımını çoğu kişi kendi bildikleri vs. gibi bilgiler ile kolayca yapabilir. Ancak bir şirket veya kurumsal bir kimlik havasında yapması için profesyonellik gerekmektedir. Şirket tasarımların renklerin uyumu ve genel itibari ile iyi uygulamalar ile kullanıcıların hoşuna gidecek bir tasarımın yapılması gerekmektedir. Bu nedenle bir çok husus ve incelik gerektiren nokta vardır. Bunların başında tasarımınız HTML5 ve bazı kurallara göre yapılıp hata vermemesi gerekmektedir. Bu sizlere bir artı kazandırırken hem tüm internet tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışır halde olmasını sağlar. Web site tasarımı yapılırken SEO kurallarına göre yapılması da sizlerin Google gibi arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanızı sağlamaktadır. Bizler sizlere web tasarımı yaparken tüm kurallar ve hususların dikkate alarak sizin kurumsal kimliğinizi profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Bu nedenle bizlere başvurduğunuz zaman şirketiniz için en uygun web tasarımı yapılmakta ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda isterseniz e-ticaret sitesi veya SEO ile Google Adwords gibi çalışmalar uzman ekiplerimiz tarafından çalışması yapılmaktadır. Web siteniz sayesinde sanal bir ortamda şirketinizi tanıtma fırsatı bulursunuz ve bu sayede sizlere en iyi reklam ve markalaşma gibi çalışmalarınızı düşük maliyetler ile yapmış olursunuz. İnternet ortamında reklam ve markalaşma daha kolay olurken daha az masraflı ve düşük maliyetler ile otoriter bir site olabilir daha fazla müşteriye hitap etme şansını elde edersiniz.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO açılımı Arama Motoru Optimizasyon yani Google , Bing ve Yandex gibi arama motorları için özel olarak yapılan çalışmalardır. Arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve anahtar kelime veya özel olarak istediğiniz kelimede ilk sayfa veya ilk sayfa birinci sıra için özel olarak çalışılan bir internet çalışmasıdır. SEO site içi ve site dışı şeklinde iki şekle ayrılabilir. Tabi bu çalışmalara başlamadan önce gerekli analizler ve raporlar yapılmalıdır. Bu analiz ve raporlamaların yapılmasın sebebi ise sitenizin hangi durumda olması, hangi kelimeleri istiyor olması, rakiplerinizin analizi gibi çok detaylı bir şekilde araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmalar sonucu siteniz hakkında bir yol çalışması çizilmekte ona göre bir SEO çalışmasına başlanmaktadır. Sitenizin neye ihtiyacı varsa o çalışmalardan ilk başlanır ve sitenizi spa’a düşürmeden düzenli olarak çalışmalar yapılır. SEO çalışması sabır isteyen bir iştir ve verimleri 1 2 ay gibi bazen kısa sürelerde vermez. Kalıcı bir SEO çalışması uzun süreler ve sıkı çalışmalar isteyen çalışma olup siteniz bu çalışmalar sonunda daha köklü ve otoriter olacaktır. Yeni siteler için bu çalışmalar daha uzun sürerken yıllanmış siteler için bu çalışmalar biraz daha kolay olmaktadır. Bunun fiyatlanmasında çok değişken olup siteniz için çalışacak anahtar kelimeler ve rakiplerinin zorluğu gibi bir çok faktör etkilemektedir.

E-Ticaret Sitesi Faydaları Nelerdir?

E-ticaret sitesi sizlerin ürünlerinizi sergileyip onları internet siteniz üzerinden satmaya yarayan bir web yazılımdır. E-ticaret sitelerin bir çok özelliği bulunurken şu an bir çok şirket ve internet üzerinde bir çok web sitesi bulunmaktadır. İnsanların artık interneti daha çok kullanması ve çok kısa sürelerde kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmasından dolayı insanları internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı değişmiş oluyor. Bu yüzden bir çok şirket artık e-ticaret web tasarımı yaparak mağazaların bir kopyasını oraya kurdular. E-ticaret siteleri üzerinden bir çok şirket yaptığı indirim ve kampanyaları aynısı yansıtabiliyor ve haberdar olmak isteyen müşterilerine ve üyelerine kolayca bilgi verebiliyor. Bu sayede sizlerde müşterileriniz kolayca ulaşmış ve satışlarını daha da artırmış oluyorsunuz. Ödeme olarak bir çok web sitesi kredi kartı kullanırken sizlerde normalde hangi banka ile anlaşmanız var ise o bankadan sanal pos talebi bulunabiliyor ve bu sayede internet siteniz üzerinden kullanıcılarınız ödeme kolaylığı sağlıyorsunuz. Ürünler genellikle kargo ile gönderirken hem daha az maliyetli olması hem de kısa sürede gibi zamanda müşterilerin aldıkları ürünleri ellerine ulaşması onları daha çok mutlu etmektedir. E-ticaret sitelerinde şirketlerin gizlilik politikası, geri ödeme ve geri iade gibi tüm koşulları bulunurken sizlerde kendi şirketinizin politikası doğrultusunda bunları düzenleyebilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz.

Google Adwords Faydaları Nelerdir?

İnternet arama motoru devi Googlenin işletmeciler sunduğu bir reklamcılık programıdır. Google Adwords sayesinde tıklama başı para veya gösterim başı gibi faaliyetlerde bulunabilir ve sitenize her gelen ziyaretçi için para öderseniz. Google Adwords çok faydalı bir sistem olurken siteniz için hangi kelimeden ve hangi ülkeden ziyaretçi gelmesini istiyorsanız belirleyebiliyorsanız ve ona göre sitenize tamamen ilgili kullanıcılar gelmekte ve bu sayede reklamlardan çok büyük verim almaktasınız. Şu an günümüzde bir çok şirketin özellikle de e-ticaret sitelerin aktif olarak kullandığı bir sistemdir. E-ticaret siteleri oluşturdukları bir kampanyalarını internet reklamcılığına başvurarak kolaylıkla bir çok kullanıcıya ulaşabiliyorlar ve bu sayede oluşturdukları hem kampanyadan çok iyi yararlanabiliyorlar hem de sitelerine yeni müşteriler kazandırmış oluyorlar. Doğru kullanıldığı zaman veya uzman bir şirket ile çalışıldığı zaman düşük maliyetlere yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir sistemdir. Ancak bilinçsiz olarak kullandığınız zaman hem tıklama başına yüksek ücretler ödersiniz hem de sizin için fazla kazancınız olmayabilir. Genel tık ücretler 0,20 kuruş ile 0,80 kuruş arasında değişirken genel itibari ile kelimesine arama büyüklüğüne göre değişken olarak gösterebilir. Bu nedenle ilk olarak anahtar kelimeleriniz belirlenmesi gerekir ve daha sonra ise gerekli bütçe oluşturulup belli süre ile çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu sayede hem daha hızlı hizmet alırsınız hem de kaliteniz daha yüksek olmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2010 yılından beri bu sektörde bir çalışmaya imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız bir çok web yazılım ve web tasarımlar ile bir çok kişiye adımı duyurduğumuz şirket olmamızdan dolayı bir çok kişi seçimlerini bizim tarafımıza yapmıştır. Küçük ve büyük işletmelere özel bir çok özel paketlerimizi olurken onların ihtiyaçları doğrultusunda ister paket oluşturabilir isterlerse bu paketleri satın alabilirler. Bu nedenle siz sadece ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmekte be sayede ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarım ve uygulamalar yapılmaktadır. Genel itibari ile e-ticaret ve web tasarım yoğunlaşsak ise de Google Adwords ve SEO için uzman ekibimiz olmakta ve sizin her türlü ihtiyacınıza cevap verecek kadar ekibe sahibiz. Eskişehir Design olarak bir çok referansa sahip iken ayrıca bunların bazılarını gizlilik nedeni ile gösteremiyoruz. Bu nedenle bir çok şirket ve kişisel bloglara hizmet vermiş durumunda olurken ayrıca şirket olarak bir çok ortak projede imzamız bulunmaktadır. Özel olarak içerik yönetimli bir web sitesine ihtiyaç duyarsanız sizlere özel admin panelli ve içerikleriniz kolay bir şekil girip yayınlayabileceğiniz admin panelli web tasarımlar yapmaktayız. Eskişehir Design hosting, domain e sunucu gibi çözümleri de sizlere sunmakta ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca sunucularınızı barındırma optimizasyon bayilik gibi bir çok internet çözümü sunarken kurumsal kimlik, logo ve tasarım gibi hizmetlerde vermektedir.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir