En Güzel Cep Telefonu Aksesuarları Burada

cepfit.com

Her biri birbirinden şık mobil cihazlarınızın gösterişine gösteriş katacak ve onların kullanım sürelerini artıracak çözümler Cepfit.com’da.

Çoğumuz kendimizi akıllı telefonların ilerleme sürecine kaptırmış durumdayız. Yeni çıkan modelleri takip ediyor, alıyor ve kullanıyoruz. Peki çoğumuzun tek kalemde alamadığı ve satın alırken zorlandığı bu ürünlere gereken dikkati gösteriyor muyuz ? Çoğunluk için cevabımız maalesef hayır olacak.

Nasıl ki insan ev, araba gibi yaptığı yatırımları korumak adına sigorta ve kasko gibi işlemler yapıyorsa cep telefonlarını koruma anlamında da aynı dikkati ve endişeyi kendinde bulundurmalı. Çünkü çıkan her yeni cihaz bir önceki modeline göre daha donanımlı olmasının yanı sıra daha pahalı. Artık 3000 TL’ye yaklaşan telefonlar ve bunların korunması adına kullanıcıların birşey yapması gerekiyor.

Kimileri özel girişimlerde telefon kaskosu yaptırmayı tercih ediyor ancak telefon kaskosu düşünüldüğü kadar ucuz bir girişim olmamasının yanında aynı zamanda telefon için tüm şartları kapsamıyor. Peki o zaman kaskoyu yaptırdığınızda kendinizi güvende hissetmiyorsanız yaptırmanın mantığı nedir ?

Öncelikle kendiniz kullanıcı olarak üzerine düşeni yapmanız ve dikkatli kullanmanız gerekiyor. Sonra yapacağınız şey ise bana kalırsa telefonunuzu koruyacak aksesuarlar olmalı. Telefon kılıfları ve koruyucu filmler bu anlamda telefonunuz için yeterli olacaktır.

Cep telefonları aksesuarları konusunda hizmet veren Cepfit.com her zevke uygun farklı modelleri ve dayanıklı ürünleriyle bu sektörün lideri konumunda bulunuyor. Her marka ve modele uygun akıllı telefon aksesuarlarıyla geniş bir yelpazeye hitap eden site ürün sahasını da sürekli genişletiyor. Sadece koruyucu film kullanmayı düşünen akıllı telefon kullanıcıları için dahi altı farklı ürün sunabilen site akıllı telefon kılıfları konusunda da sizin tarzınıza, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürün çeşitliliğine sahip bulunuyor. Dikkat çekmeyi sevenler için mat ve sert kapaklar, marjinal faydayı düşünenler için çok amaçlı cüzdan kılıflar ve şıklıktan taviz vermeyenler için deri kılıflar… Her biri birbirinden farklı ve orijinal kılıf tasarımları sitede mevcut.

Türkiye’nin her yerinden satın alabileceğiniz ürünler için sipariş ettiğiniz gün kargo yola çıkıyor ve kargo ücreti ödemiyorsunuz. Bunun yanında memnun kalmadığınız ürünü de 7 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz.

Hizmet kalitesi anlamında üst segmentte bulunmasına rağmen fiyat skalasında herhangi bir kabartma yapmamayı tercih eden siteye bu çizgilerini korumayı diliyoruz.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı