Elysium:Yeni Cennet Türkçe Altyazılı Fragman

.

Yasak Bölge 9 filmiyle henüz ilk uzun metrajında Oscar’a aday olan ve muazzam bir iş çıkaran Güney Afrikalı yönetmen Neill Blomkamp yine fantastik bir bilimkurgu filmiyle sahalara dönüyor.

Yıl 2154, insanlar iki sınıfa ayrılıyorlar: bir grup çok varlıklı olup Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşıyorlar, geriye kalanlarsa çok kalabalık bir nüfus olarak çökmüş, yıkılmış dünyada yaşam savaşı veriyorlar. Dünyada yaşayan insanlar umutsuzca gezegenin suç ve yoksulluk ortamından kaçmaya çalışıyorlar ve birçoklarının Elysium’daki medikal imkanlara ihtiyaçları var. Ancak, Elysium’dakiler dünyadan göçü yasaklayan yasalar doğrultusunda yurttaşlarının “lüks” yaşantısını koruyabilmek için herşeyi yapmaya hazırlar. Bu iki dünya arasında eşitiği sağlayabilecek tek kişi ise Elysium’a gitmekten başka çaresi olmayan sıradan bir adam olan Max (Matt Damon). İstemeyerek de olsa Max çok tehlikeli bir görev üstlenerek Elysium’un Sekreteri Delacourt’un (Jodie Foster) güçlerine karşı gelmek zorunda. Ancak, başarılı olduğu takdirde sadece kendi hayatını değil, Dünya’da yaşayan milyonların hayatını da kurtarabilir…

Fütürist temellere oturmuş gözüken film konu itibariyle büyük birşey vaad etmiyor gibi gözükse de yönetmenin ve muazzam kadronun varlığı filmi merakla bekleme sebebimiz… Türkiye vizyon tarihi 9 Ağustos olarak planlanan Elysium:Yeni Cennet filminin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Elysium:Yeni Cennet Türkçe Altyazılı Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

1 Yorum “Elysium:Yeni Cennet Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Anlatmaya da pek gerek yok aslında zaten fragman herşeyi anlatmış. Başroldeki oyuncularda öyle böyle değil biri bourne serisi ile kendini kanıtlamış Matt Damon biri de güzel oyuncu Jodie Foster. Bu bilim kurgu filmini izlemenizi tavsiye ederim. Bende ilk gün gideceğim sinemaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı