Kategoriler
Reklam

Ekonomi Üzerine Yetkin İçerikler

www.yatirimyeri.com

Ekonomi doğrudan yada dolaylı olarak sürekli içinde kaldığımız bir kavramdır. Bu konuda otorite sahibi olmasak bile sonuçta bizim de hayatımızı idame ettiren araçlardan biri olduğu için bilgi sahibi olmamız elzemdir.

Türkiye’de ekonomi konusu gündem değiştikçe dalgalanan bir yapıda olunca haliyle sürekli bir takibat ve bilgi akışı söz konusu oluyor. Ülkede oluşan bir olay yada küresel bir devalüasyon İMKB’yi ve haliyle iç piyasayı direkt etkileyebiliyor.

İşte küçük yada büyük yatırımcılar için böyle durumlarda anlık haber alma ve doğru habere kısa sürede ulaşıp ona göre strateji belirlemek çok önemli. Özellikle borsadaki anlık değişmeler ve bunların eş zamanlı haber alınması gerekliliğini sağlayabilecek haber kaynağı bulmak gerçekten çok zor. Gerek görsel, gerek yazılı basılı ve gerekse internet medyası bu konuda zamanlama anlamında sıklıkla yetersiz kalabiliyor.

İşte böyle durumlarda kalmamak adına Yatırım Yeri beş yıldır bu işi kapsamlı bir şekilde sürdürüyor. Güncel borsa haberlerinin yanında bu gelişmeler dahilinde yapılan detaylı analizler ve getirilen yorumlarla borsa konusunda önemli bir kaynak olma özelliği taşıyan site dış ekonomi ve dış ticaret konusu ve takibatı konusunda da oldukça donanımlı.

Dünya’da ve Avrupa’da yatırım adına olup biten her detayı masaya yatıran yatirimyeri.com bu anlamda gelecekteki yatırımları için Dünya’yla kendini mukayese eden Türk yatırımcılarına bir nevi amme hizmeti yapmış oluyor.

Beş yıldan bu yana ekonomi alanında hem doğru bilgiye ulaştıran hem de yaratıcı fikirler ortaya koyarak Türk yatırımcılara destek olan siteyi biz de destekliyoruz.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir