Edge of Tomorrow (Yarının Sınırında) Türkçe Altyazılı Fragman

yarının sınırında filmi

Aktörlük kariyerinin son 15 yılını aksiyon filmlerine adayan Tom Cruise, bu kez son zamanların yükselen yıldızı Emily Blunt ile birlikte…
Hiroshi Sakurazaka’nın All You Need Is Kill romanından uyarlanan film Mimic denen bir uzay ırkının Dünya’yı istila etmesi üzerine onlara karşı koyan Dünya kuvvetlerinden Lt. Col. Bill Cage’in Mimic’lerle etkileşime girmesi sonucu sonsuz bir tekrar döngüsünün içinde bulması üzerine şekilleniyor. Her yeni ölüm yeni bir başlangıç…

Yani filmin roman uyarlaması olduğunu öğrenmesem biraz haksızlık edecektim doğrusu. Zamanda yolculuk temalı filmlerin son 10 yıl içerisinde gittikçe artması sinema için de aslında işleri biraz sarpa sarıyor. Partnerinden 21 yaş büyük Cruise her ne kadar bunu pek hissetirmese de daha farklı projelerde görmeyi de özledik. Yönetmen koltuğunda Doug Liman var. Yönetmen Bourne serisinin ilk ayağını ve Mr. and Mrs. Smith gibi filmleri yönetmiş deneyimli bir isim.

Türkiye vizyon tarihi 30 Mayıs 2014 olarak belirlenen filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

YouTube Linki

Facebook Linki

Dipnot:Fragmanı Facebook linki üzerinden izleyip sayfamızı beğenirseniz altyazılı yeni fragmanları hem web üzerinden hem de mobil cihazlarınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.