Don’t Be Afraid of the Dark (Karanlıktan Korkma) Fragman

.

Son zamanlarda Hollywood’un her bir hücresine düşen remake akımı korku sinemasına da el atmış durumda.Fragmandan anlaşıldığı üzere Hollywood havasını henüz daha yeni soluyan Guillermo Del Toro da yapımcı koltuğunda ucundan kıyısından kemirmeye başlamış.

Sally Hurst (Bailee Madison), yalnız, içine kapanık bir çocuktur. Babası Alex (Guy Pearce) ve babasının yeni kız arkadaşı Kim (Katie Holmes) ile birlikte restore ettikleri 19. yüzyıldan kalma bir malikanede yaşamak üzere Rhode Island’a yeni gelmiştir.
Genç kız büyük malikaneyi araştırırken, yüz yıl önce orayı yapan kişinin ortadan kaybolmasından beri rahatsız edilmemiş gizli bir bodrum katı keşfeder. Sally,kendisini gizemli evin dipsiz derinliklerine çekmeyi planlayan eski zamanlardan kalma yaratık ırkını farkında olmadan serbest bırakır. Karanlığa gizlenmiş kötülük hepsini yok etmeden önce Sally, Alex ve Kim’i bunun bir hayal ürünü olmadığına ikna etmek zorundadır.

1973 yapımı Don’t Be Afraid of the Dark (Karanlıktan Korkma)’ın tekrarı olan Haziran 2011’de vizyona girmesi bekleniyor.Özellikle çocuk yıldız Bailee Madison’ın performansını merak etmekteyim.Kendisi Brothers filminde bacak kadar boyuyla resmen oyunculuk dersi vermiştir.Bakalım korku filmine adapte olabilmiş mi ? Yada fragmana bakın siz karar verin…

Don’t Be Afraid of the Dark (Karanlıktan Korkma) Fragman İzle

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.