Doctor Strange Türkçe Dublajlı ve Altyazılı Fragman

doctorstrangefilmi

Marvel evreni her geçen yıl eteğindeki taşları dökerek sinemaseverlere yeni maceralar sunuyor. Stüdyo, ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch’in başrolünde yer aldığı yeni macera olan Doctor Strange’de algı sınırlarını zorlayan, gerçeklik kavramını tartışan bir yapım ile bizleri selamlıyor.

Ünlü bir sinir ve beyin cerrahı olan Stephen Strange hayatı boyunca farklı olanı bulmak ve kendinden daha fazla verim almayı amaçlayan bir insandır. Geçirdiği trafik kazası sonrasında kritik bir eşikte yürüyen Strange bu süreçte gizemli bir kadının kendisine yaşattığı sıradışı deneyim sonrası algılarını çok daha farklı yönetmeyi öğrenecektir.

Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Tilda Swinton, Mads Mikkelsen ve Chiwetel Ejiofor’un oynadığı film Türkiye’de 4 Kasım’da 2D ve 3D seçenekleriyle vizyona girecek olan filmin Türkçe dublajlı ve Türkçe altyazılı fragmanlarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

Doctor Strange Türkçe Altyazılı Fragman

Doctor Strange Türkçe Dublajlı Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.