Kategoriler
Yeni Filmler

Dexter’ın Kanserle Mücadelesi

.

Michael C.Hall’u severim.Hani Nicolas Cage ile film çevirse bile izlerim o derece seviyorum adamı.Geçen günlerde lenfoma kanseriyle mücadele ettiğini öğrendik ve ben bu yazıyı yazma gereği duydum.
Tiyatrolarda sekmekten sektöre geç adım atan Michael buna rağmen sıradışı oyunculuğunu kısa sürede ilk önce Six Feet Under dizisindeki gay cenaze levazımatçısı David Fisher karakteriyle,daha sonra yasal açıklardan sıvışan suçluları öldüren dünyanın en masum seri katili etiketli Dexter Morgan karakteriyle herkese gösterdi.Ben dünyada bu kadar az film-dizi çevirip de sadece işiyle gündemde kalıp meşhur olan başka bir insan tanımıyorum.Hala T.V’lerde takılmasına anlam veremesem de daha çok filmini izlemek istediğim bu insanın hastalığının gerileme göstermesi beni ve birçok insanı mutlu etti.Dizi çekimleri sırasında durumunu herkesten gizlediğini ve tedavi süreci devam etmesine rağmen yeni sezon çekimlerinde olacağını da belirtmek gerekiyor.Umarız sağlığına erkenden kavuşur çünkü artık biz ondan diziden çok filmler bekliyoruz.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Dexter’ın Kanserle Mücadelesi” için 0 yanıt

Çok üzücü. Kansere yakalanan kim olursa olsun hastalığın kendisi zaten insanda bir umutsuzluk hissi yaratıyor. Söz konusu göz önünde olan ve sempatinizi kazanmış biri ise durum daha da üzücü bir hal alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir