Kategoriler
Yeni Filmler

Dekoratif Silsileler Kumpanyası

evmanya.com

Dekorasyon üzerine hizmet veren evmanya.com sunduğu hizmetlerle bu konuya olan bakış açınızı değiştirmeye oldukça kararlı.

Ortalama bir insan ömründe kaç kere ev değiştirir bilemem ama sadece üniversite okurken dokuz tane ev değiştirdiğimi düşündüğümde ev ürünleri satan firmaların aslında iyi bir iş yaptığını farkettim. Her yeni ev yanında yeni ev ürünlerini de beraberinde getirmişti. Çünkü her yeni kamyon macerası en az bir fireyle bitiyordu.

Özellikle öğrencilik döneminde bu duruma kafayı takmıştım çünkü açıkçası öğrencilere yada gençlere yönelik ev ürünleri satan bir ilde yaşamıyorduk. Doğal olarak babaannemin evde kullandığı tavanın, tencerenin, çaydanlığın, örtü takımının aynısına 500 km ötedeki yerleşim yerinde de karşılaşıyorduk. Ah o garip spiral desenli perdeler ! Türkiye’nin dört bir yanını gezdim ve her yerde rastladığım o spiraller… Gözünüzde canlandı değil mi ?

Evet fazla detay verdim biliyorum ama konuyu şuraya bağlayacağım. Biz o zamanlar 18 – 19 yaşında gençlerdik fakat evimizin içinden buram buram kasvet akıyordu. Herkes sanki Nuri Bilge Ceylan’ın filminde yer almıştı. İnanın bana evin iç dekorasyonunun insanın kendi enerjisine de yansıdığını şimdi daha iyi anlıyorum.

Anılar bitmez, o yüzden konuya dönmekte fayda var. Şu anda hala gencim ve bekarım. Evim için eğer birşeyler alacaksam ilk bakacağım yerlerden birisi evmanya.com olur. Sıradışı ve uygun fiyatlı tasarımlarıyla gerçekten oldukça cazip. Özellikle hayatın her alanında minimalizmi benimsemiş benim gibi biriyseniz basit ama dikkat çekici tasarımlara ağzınızın açık kalması kuvvetle muhtemel.

Lazım olduğunda siz onlara ulaşmayı unutabilirsiniz. O yüzden e-dergilerini sık kullanılanlarınıza ekleyin ve e-bültene mutlaka kaydolun.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir