Central Intelligence Türkçe Altyazılı Fragman

therockfilm

Amerikan film endüstrisinin sert çocuğu The Rock ya da ismiyle Dwayne Johnson sert filmlerden sonra bir süre gevşemeye karar vermiş gibi gözüküyor.

Aksiyon – komedi türündeki yeni filmi Merkezi İstihbarat ile 2016’da sevenleriyle buluşacak olan oyuncunun başrolünü aldığı filmin konusu şu şekilde;

Film, bir zamanların dalga geçilen inek öğrencisinin, büyüyünce ölümcül bir CIA ajanına dönüşerek (Johnson) lise mezunlar buluşmasına gelişiyle başlıyor. CIA ajanı çok gizli bir vaka üzerinde olduğunu iddia ederek, eskiden kampüsün popüler adamıyken, şimdi parlak günlerini özleyen bir muhasebeci olan arkadaşını (Hart) gönüllü olarak göreve alır. Ancak, büyük rakamların üstesinden gelen muhasebeci neye karıştığını fark ettiğinde ve arkadaşının onu aklına bile gelmeyecek, ölümcül silahlı çatışmaların, aldatmacaların ve casusluğun içine sürüklediğini farkettiğinde artık vazgeçmek için çok geçtir.

2016 yılının beklenen filmleri arasında gösterilen filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

centralposter

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.