Kategoriler
Tartışma

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ?

.

Cem Yılmaz’ın yeni filmi yine uzayla alakalı bir yapım olacağını ve Yahşi Batı tayfasının yanında Tuba Büyüküstün’ün de yer alacağını yazıyor yazılı ve görsel basın.Halbuki onlar Cem Yılmaz’la ilgili hep yazıyor ama hiç tutturamıyorlar.
Yahşi Batı bittikten sonra Yahşi Doğu filmini izleyeceğimizi yazanlar mı ararsınız,yeniden Cem Yılmaz’dan bir uzay filmi izleyeceğimizi yazanlar mı ararsınız…Her türlü palavra kol gezmekte.Tabi bu kadar palavranın sıkıldığı yerde benim de söyleyecek birkaç şeyim var elbette ama benimkiler biraz daha yere sağlam basan cinsten.
Cem Yılmaz twitter’daki hesabından CM101MMXI FUNDAMENTALS’la izleyicilere sonbahara kadar veda ettiğini açıkladı.Eğer ki Cem Yılmaz 2011’de bir filmini izletecekse bize o da daha önce (2009’da) Ömür Gedik’in programında ağzından kaçırdığı Erşan Kuneri yada aynı programda bahsettiği evlilikle ilgili olacak filmidir diye düşünüyorum.
Dedikodular ne olursa olsun beklemek herşeyi açığa çıkaracaktır.Ayrıca CM101MMXI FUNDAMENTALS’ın DVD’si ne zaman çıkar çok merak ediyorum.Herkesler gibi parayı basıp izleyecek imkanımız yok.Umarım kendini soğutmaya aldığı bu dönemde CM101MMXI FUNDAMENTALS’ın DVD’si de hazır olur.

Kaynak : escort bayan

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ?” için 0 yanıt

Cem Yılmaz! Bu adam ne yaparsa yapsın bir şekilde tutturuyor.

Cem yılmazın baş rol oynadığı filmleri izleyipde çıkanların hiç sevmedim dedikleri filmler bile gişe rekorları kırıyor neredeyse.

İster uzay filmi olsun ister batı filmi gözü kapalı izlerim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir