Cem Yılmaz’ın Son Filmi | Pek Yakında

cem yılmaz pek yakında

+1 kanalında Yekta Kopan’ın Cumartesi programına konuk olan Cem Yılmaz son filmi Pek Yakında ile ilgili bilgiler paylaştı.

Film yapmaya çalışan bir grup insanın hikayesini anlatan Pek Yakında filmi bu anlamda Yavuz Turgul’un Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni filmiyle de paralellik gösteriyor. Çekimlerinin Mayıs ayının sonlarına doğru başlanması planlanan Pek Yakında filminin Ekim ayının ilk haftalarında vizyona girmesi planlanıyor. Çekimlerinin 6 ile 8 hafta sürmesi bekleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Tülin Özen, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt ve Cem Yılmaz yer alıyor.

Pek Yakında filminde ilk kez (tek başına) yönetmenlik deneyimini tadacak olan Cem Yılmaz aynı zamanda programda Ferzan Özpetek ve Yekta Kopan’a da konuk oyuncu olarak filmde yer almayı teklif etti.

Bunun yanında programda Yahşi Batı’nın devam filmi konusunda da bilgiler veren Cem Yılmaz Yahşi Batı’nın devam filmini çekmek istediğini ancak projenin teferruatlı olmasından ötürü şimdilik ertelediğini söyledi. Böyle bir filmin gelmesi durumunda filmin Yahşi Doğu olarak gerçekleşmeyeceğini İstanbul’da geçeceğini ve hikaye anlamında Karındeşen Jack karakterinden ilham aldığını belirtti. Zamansal olarak da filmin Yahşi Batı’nın öncesini anlatacak olduğunu da sözlerine ekledi.

pek yakında filmi

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı