Kategoriler
Yeni Filmler

Cem Yılmaz’ın Senaryoları Kitap Oldu

.

Blog dünyasında özellikle Pucca ve Sami Hazinses’in kitaplarını basarak tanıdığımız Okuyanus Yayıncılık Cem Yılmaz’ın G.O.R.A , A.R.O.G , Hokkabaz ve Yahşi Batı filmlerinin senaryolarını kitap haline getirdi.
Kitaplar ayrı ayrı şekilde basılmış olmakla birlikte içerisinde filmlerin senaryoları dışında oluşum aşamasındaki taslaklar,set fotoğrafları ve eskizleri de içerisinde barındırıyor.Özellikle Cem Yılmaz hayranı olanlar ve senaryo yazma teknikleri konusunda kendini geliştirmek isteyenler için önemli bir kaynak olacağına inanıyorum.

.

Bu videoda Cem Yılmaz’ın kitapları ve ölü doğan projeleri ve düşünceleri hakkında birşeyler bulabilirsiniz.Buradan da kitapları satın alabilirsiniz.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Cem Yılmaz’ın Senaryoları Kitap Oldu” için 0 yanıt

Bir insan neden birilerinin seneryoları için para verir anlayamıyorum. filmi zaten izlerken anlayamıyor muyuz seneryoları ? Cem Yılmaz’ın Senaryoları adlı kitabı özellikle almaya ne gerek varki ? 🙂

d&r da görünce çok şaşırdım açıkçası. fiyatı pek bir şey değildi fakat aroguda gorayıda defalarca izlemişizdir.Muhtemelen alınıp arşive konacak tarzdan kitaplardır. Veyahut Cem Yılmazın gözünü para bürümüş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir