Cem Yılmaz’dan Yeni Proje:Erşan Kuneri

.

Cumartesi günü Kanal D’de yayınlanan Ömür Gedik’in sunduğu Cinemania adlı programa Cem Yılmaz konuk oldu.A.R.O.G’un bitimiyle beraber iyi-kötü çok tartışılan Yılmaz bu programda 2009’da başlayacağı projelerinden küçük tiyolar verdi.

.

Projelerinden biri Yılmaz’ın G.O.R.A filminden ağzımıza çaldığı bal olan Erşan Kuneri karakteri.Hatırlayacaksınız Kuneri’yi Bob Marley Faruk’un flashbackinde tanımıştık ilk defa.Klişe hareketleri ve sözleri ile çok feciydi.Şimdi onun uzun metrajlı bir film olduğunu düşününce seneye sinema salonlarını yine dolduracağız gibi geliyor.
Projelerinden diğeri de evlilik üzerine olacakmış.Bu biraz muamma gibi gözüküyor.Bizi tekrar Hokkabaz tarzında bir film bekleyebilir.Cem Yılmaz ne yapsa izlenir diye düşündüğümden dolayı herhalde bunu da merakla bekleriz gibi geliyor ama öncelik Erşan Abi’de tabii ki.

G.O.R.A’da Erşan Kuneri

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Yorum “Cem Yılmaz’dan Yeni Proje:Erşan Kuneri

  1. Baktı tabi ivedik parayı kırıyor gora daki tiplemeninde suyu cıktı. Yeni bir proje şart. Gerci Şahan’ ın çok tiplemesi var. İvedik bunlardan sadece biri…

  2. Hakikaten Cem Yılmaz ne yapsa keyifle izleniyor. Kimi zaman -Arog da olduğu gibi- ufak düşüşler yaşasa da, geniş açıdan baktığımızda çok güzel işler çıkartmış olduğunu görmek mümkün.

  3. bence cem yılmaz türkiyenin bir numaralı komedyeni.. erşan karakteri çok eğlenceli duruyor.. süper bişe olacağından eminim… cem yılmaz gene çok ince espiriler kullanırsa kimse anlamayacaktır. arog da olduğu gibi… en iyi bildiği gibi yapar umarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı