Cem Yılmaz Yeni Filmi:Magnifica Presenza

.

Çekimleri Roma, Mardin ve İstanbul üçgeninde hazırlanan Magnifica Presenza filmi Cem Yılmaz için oldukça farklı bir deneyim olacak.
Film için İtalyanca öğrenen ve filmde bir hayaleti canlandıracak olan Cem Yılmaz bu rol için Entelköy – Efeköy’deki rolünden vazgeçmiş.Ünlü oyuncunun başarılı yönetmenlerimizle daha çok çalışması ve onların kadrajlarında yoğrulması kariyeri açısından çok daha isabetli olacaktır. Yönetmen Ferzan Özpetek Cem Yılmaz’ı da kadroya katarak Cem Yılmaz fanlarını bir yıl içinde birden fazla sevindirdi. Kendine has üslubu ile kendini farkettiren filmler yapan Özpetek’in Cem Yılmaz için filmde tanıdığı süreyi açıkçası çok merak etmekteyim.Sanırım 2012’nin ilk çeyreğine varmadan bu merakımızı da gidermiş oluruz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Cem Yılmaz Yeni Filmi:Magnifica Presenza

  1. Bu adamın oynadığı fimler de,katıldığı programlar da,yaptığı stand up larda mükemmel oluyor çünkü Cem Yılmaz mükemmel biri.Film çıktığın da ilk izleyenlerden olacağım muhtemelen:)

  2. uzun süreden beri yoktu ortalarda.demekki baktı kimse film çıkartmıyor.ben yine başlangıcı yapayımda onlar arkamdan diğer filmlerle birlikte gelir dediler ve patlattı yeni film.gelirimi hoşuna gitti acaba ?

  3. ünlü komedyenler arasında yer alan cem yılmaz gerek tek başına yapmış olduğu showlarda gerekse filmlerinde izleyici güldürebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.