Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri Dizisi

thumbnail

Cem Yılmaz Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalına konuk olduğu programda takipçilerden gelen bir soru doğrultusunda Erşan Kuneri karakteriyle ilgili düşüncesinin olduğunu ancak sinema için +18 yaş sınırına takılacağı için bir dijital platforma ( BluTv, Netflix vs. ) dizi formatında hazırlayacağını söyledi.

Erşan Kuneri Dizi Konusu

Erşan Kuneri dizisinin konusu da artık seks filmlerinden başka şeyler denemek isteyen karakterin 70’li yıllarda farklı türlerle imtihanı üzerine tasarlanacak. Cem Yılmaz’ın ifadesiyle de dizinin 8 bölümlük bir mini dizi formatında olması planlanıyor.

İlk olarak G.O.R.A filmindeki bir flashback sahnede bizleri kendisiyle tanıştıran Erşan Kuneri karakteri Cem Yılmaz’ın en az süre ayırdığı tiplemesi olmasına karşın en sevilenlerinden biri olmayı başardı. Yine yakın dönem filmlerinden Arif v 216’da da kısa bir pasajının geçtiği sahneler kanımca filmin en keyifli anlarındandı.

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı