Bourne Serisinin Son Filmi:The Bourne Legacy

.

The Bourne serisi takipçilerine bol adrenalin ve yeterli miktarda keyif vermeye devam edecek.Serinin son filmi The Bourne Legacy yeni kanlarla yoluna devam edecek.
Daha önce artık Bourne filmlerinde oynamayacağını açıklayan Matt Damon’un yerine The Hurt Locker ile yıldızı parlayan oyuncu Jeremy Renner filme dahil oldu fakat oyuncunun Jason Bourne rolünde olmama olasılığı çok yüksek.Ayrıca Edward Norton’ın filmde kötü bir karakteri canlandıracağı söylentileri de mevcut.Bunun dışında son üç filmin de senaryosunu yazan Tony Gilroy bu sefer seride ilk defa yönetmen koltuğuna oturacak.Hollywood hem en çok kazandıran hem de en çok sevilen birçok filmin senaristliğini yapan Tony Gilroy’un The Bourne Legacy filmi üçüncü yönetmenlik deneyimi olacak.
Tüm dünyada 1 milyar dolara yakın hasılat yapan Bourne serisinin son ayağı The Bourne Legacy Türkiye’de 17 Ağustos 2012’de izleyicilerle buluşacak.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Yorum “Bourne Serisinin Son Filmi:The Bourne Legacy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı