Kategoriler
Fragman

Bir Yeni Yıl Filmi:New Year’s Eve (Yılbaşı Gecesi)

.

Her yılbaşı Hollywood seyirciye iki-üç tane günün anlam ve önemi temalı yılbaşı filmi dayar ve arkasına doğru yaslanır.Vakit yaklaşıyor ve bu yılın yılbaşı filmlerinden biri de Yılbaşı Gecesi filmi olacak.
Valentine’s Day filminin yönetmeni Garry Marshall anlaşılan belirli gün ve haftalarda film çekmeyi seven yönetmenlerden.Kadroyu görünce ve bu kadroyu sadece yılbaşı gecesiyle ilgili bir film için toplayabildiği gerçeğini de göz önüne aldığımızda varsın bildiği yoldan şaşmasın diyesi geliyor insanın.
Filmin yıldızlar kadrosunda Oscar ödüllü Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Oscar adayı Abigail Breslin, Chris “Ludacris” Bridges, iki kere Oscar ödülü kazanan Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Seth Meyers, Lea
Michele, Sarah Jessica Parker, Oscar adayı Michelle Pfeiffer, Til Schweiger, iki kere Oscar ödülü kazanan Hilary Swank ve Sofia Vergara yer alıyorlar.
Yeni yıl filmleri deyince aklıma hep Love Actually (Aşk Her Yerde) filmi gelir.Yılbaşı filmleri arasında efsanedir.Bakalım bu film aynı etkiyi izleyicilerde bırakabilecek mi ?
Aşkları,yeniden başlangıçları iç içe geçmiş hikayelerle anlatan Yılbaşı Gecesi filminin doğal olarak 30 Aralık 2011’de vizyona girmesi bekleniyor.

New Year’s Eve (Yılbaşı Gecesi) Filmi Fragmanı

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Bir Yeni Yıl Filmi:New Year’s Eve (Yılbaşı Gecesi)” için 0 yanıt

Hilary Swank in hastasıyım ya 🙂 ödül bile almıs yani film için hakeder kadın çok iyi oyuncu ve çok güzel çok seviyorum ya neyse filme gelicek olursak o oynarda izlemezmiyim teşekkürler tavsiyeniz için 🙂

Bu film hakkında pek bir bilgiye sahip değilim ama filmin konusunda yılbaşı varsa eğer komedi gibi duruyor yani gülebiliriz bu film ile fragmanı cok iyi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir