Kategoriler
Yeni Filmler

“Bir Kadın Bir Erkek” Filmi Geliyor

.

Demet Evgar Bir Kadın Bir Erkek’i dizi olarak iki sene daha izleyeceğimizi daha sonra filmini izleyeceğimizi Gece Gündüz programında açıkladı.
Her başarılı dizi projesi gibi Bir Kadın Bir Erkek’in de bu standart prosedürden geçip filminin yapılacağını tahmin etmek zor değil.Ama ülkemizdeki onlarca başarılı dizinin filmi çekildğinde istisnalar hariç esamesi okunmuyor.Bu yüzden Bir Kadın Bir Erkek filminin izlenebilmesi için sit-com mantalitesiyle yazılmaması gerekiyor.Neyse bu konuları tartışmak için önümüzde koca iki yıl var.Aklımıza geldikçe bilgiçlik taslarız.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

““Bir Kadın Bir Erkek” Filmi Geliyor” için 0 yanıt

1 kadın 1 erkeğin dizisini bile milyonlarca kişi izliyorsa filmi gişe rekorları kırar.

1 kadın 1 erkek komedi türünün en iyi eseerlerinden birisi bunu kimse inkar edemez.

dizinin takipçilerinin erkek çoğunluklu olması-gözlemlerime dayanarak söylüyorum zira hiçbir istatistiki işlemden haberdar değilim-filmin hayran kitlesinin de hangi cins olacağını az çok belli ediyor sanki. diziyi sevmediğimi, filme karşı da önyargılı olduğumu nasıl da belli ettim.

Bazı skeçleri güldürürken, bazı skeçleri çok gereksiz. Eğer filmde skeç üstüne olursa çok kısır olacaktır. Sıkıcı bir film olabilir, ama eğer belli başlı bir konu üzerineyse gitmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir