Ben – Hur | Türkçe Altyazılı Fragman

benhurfilmi2016

Tüm zamanların en çok Oscar alan filmi Ben – Hur Morgan Freeman, Haluk Bilginer gibi oyuncu kadrosuyla yeniden yorumlanırken yönetmen koltuğunda ise Hollywood’a aksiyon filmlerinde yeni bir yorum getiren Timur Bekmambetov bulunuyor.

Kardeşi tarafından ihanetle suçlanarak yetiştiği topraklardan sürgün edilen Ben – Hur’un efsanevi hikayesini anlatan film gerek oyuncu kadrosuyla gerekse geri planındaki ekiple göz dolduruyor. Halen 11 Oscar ile tüm zamanların en çok Oscar alan filmi rekorunu elinde bulunduran filmin bakalım bu yeni yorumu başarılı olacak mı ?

Filmde Haluk Bilginer’in Simonides karakterini canlandırması da bizim için ayrıca bir merak konusu. Ara sıra Hollywood yapımlarında gördüğümüz oyuncunun başarılı olmasını temenni ediyoruz.

Ben – Hur filmi için Türkiye vizyon tarihi 19 Ağustos olarak belirlendi. İlk Türkçe altyazılı fragmanı izleyicilere sunuldu. İzleyelim ve bekleyelim.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.