Kategoriler
Yeni Filmler

Behzat Ç:Seni Kalbime Gömdüm

.

Emrah Serbes’in kitabı Behzat Ç:Son Harfiyat‘dan uyarlanan Behzat Ç:Seni Kalbime Gömdüm filminin çekimleri tamamlandı ve 28 Ekim’de izleyiciyle buluşmayı bekliyor.
Daha önce kitabıyla aynı ismi alacağını düşündüğümüz filmde dizi kadrosunun yanında Cansu Dere ve Tardu Flordun’un da konuk oyuncu olarak rolleri bulunuyor.Açıkçası filmin afişi ve ismi bana pek olmamış gibi geldi ancak Behzat Ç. karakterinin o şahsına münhasır depresif kişiliğine baktığımızda da insan pek fazla da yadırgamıyor.Tutan dizilerin film olma furyası devam ediyor ama diğer film olmuş dizilere baktığımızda Behzat Ç. çok farklı bir yerde duruyor.Saf ticari kaygının sürecin böyle işlemesinde asıl pay sahibi olduğu bir gerçek ama varolan arz da yapımcıları ve bu sektöre para akıtan her sektörün böyle kararlar almasına neden oluyor.
Fazla marjinal yaklaşmadan dizimizi kırıp oturarak Behzat Ç.’nin bol fırçalı yeni macerasını bekleyeceğiz.Bu böyle !

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Behzat Ç:Seni Kalbime Gömdüm” için 0 yanıt

star tv nin en beğenilen ve izlenen dizilerinden bir tanesi olan Behzat Ç. oyuncuları bir araya geler izleyenlerine güzel bir süpriz yaptılar ve Seni Kalbime gömdüm filmini piyasaya sürdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir