Kategoriler
Yeni Filmler

Behzat Ç.’nin Devam Filmi Gelebilir

.

Televizyon rüzgarını arkasına alıp beyazperdeye bodoslama dalan Behzat Ç:Seni Kalbime Gömdüm filminin devamının gelmesi muhtemel.Çünkü diziye uyarlanan Emrah Serbes’in Behzat Ç. kitaplarının üçüncüsü yola çıkmış geliyor.
Behzat Ç:Seni Kalbime Gömdüm’ün ikinci kitaptan uyarlandığını düşündüğümüzde çıkacak üçüncü bir film muhtemelen Emrah Serbes’in üçüncü kitabıyla paralellikler içerecektir. Şahsına münhasır kişiliği ve adaleti sağlamadaki garip yöntemleriyle bilinen Behzat Ç.’nin devam filmi çekilse kimse “Durun ! Bu film çekilemez.” demeyecektir.Hatta T.V’den devşirilmiş filmlerin içinde ayrı bir yere sahip olan film bu sayede kitlesini de oldukça genişletecektir.Ne diyelim zaman bol. Bekleyelim ve görelim.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Behzat Ç.’nin Devam Filmi Gelebilir” için 0 yanıt

Behzet Ç’nin devam filmi gelecektir,gelmelidir de..Çünkü dizisi mükemmel bir senaryo üzerine kurulu.Filmi de öyleydi.Bu dizi bitmez ve devam filmi de mutlaka çekilmeli la:)

Gelmesi lazım devam filmi çünkü film öyle bir yerde bitmiş ki sanki izleyciye filmin devamı var ve gelecek şeklinde bir sinyal vermeye çalışmışlar gibi hissettim ben.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir