Before Sunrise,Before Sunset ve Before …. ?

.

Bana göre tüm zamanların en iyi aşk filmlerinden olan Before Sunrise (Gün Doğmadan) ve Before Sunset (Gün Batmadan) serisinin devamı hakkında dedikodular dolaşıyor.
Ethan Hawke,Julie Delpy ve yönetmen Richard Linklater’ın beraber yazdığı Before Sunrise ve Before Sunset filmleri arasında dokuz yıl var.Söylentiler Ethan Hawke’ın yeni Before …. filmi için eline kalemi aldığı ve kafasındaki dokuz yıl farkı uygulamaya koyacağı yönünde.2013 yılında serinin yeni filmini izleme olasılığı bile insanı oldukça mutlu ediyor.Bu seriyi o kadar çok seviyorum ki devamı hakkında ortaya atılan teoriler bile beni heyecanlandırmaya yetiyor.İsminin ne olacağı,nerede geçeceği gibi düşünceleri kendime sormadan duramıyorum.Harika diyalogları ve çekimleri kendine hayran bırakan serini sürekli ucu açık bir şekilde bitmesi de aslında bir gün bir devam filmi geleceği yönündeydi.Umarım bu söylentiler doğru çıkar ve 2013’te serinin devam filmini izleme şansı buluruz.İsmi Before Midnight olur mu ki ?

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Before Sunrise,Before Sunset ve Before …. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.