Bee Movie/Arı Filmi (2007)

.

Hayvan dünyasına onların gözünden bakmaya Madagaskar’da başlamıştık.Bee Movie de Madagaskar’ın izinden gidiyor.Çocukların seveceği oranda epik,ailelerin seveceği oranda da didaktik.

.

Barry,kovandaki monoton hayatı yaşam biçimi olarak görmez.Meraklı ve asidir.Gizlice polen kuvvetlerine katılması tüm dünyayı etkileyecek felaketlerin başlangıcı olacaktır.

.

Barry’yi Cem Yılmaz’ın seslendirmesi filme ayrı bir hava katmış.Dikkat edilecek noktalardan birisi de bazı karakterlerin seslendirenlerine endekslenmiş olması.(Layton T. Montgomery karakterinin John Goodman’a benzerliği gibi.)
Çok zevkli dakikalar geçireceksiniz.Ancak yetişkin şalterlerinizi indirip koltuğa kurulmanız şart.;)


Resmi Web Sitesi
IMDB Sayfası
Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Yorum “Bee Movie/Arı Filmi (2007)

  1. Son zamanlarda animasyona verdim kendimi.Keyifli çocuk olmak,çok süper hatta!
    Aslında animasyon filmleri ,sanki bazı tasarım progranlarının testiymiş gibi geliyor bana!Biz daha iyi yaptık biizm program daha iyi!
    Ama çok keyifli animasyonlar var gerçekten.Hepsi değil ama bazıları!

  2. Hepsinin kendine göre yöntemleri vardır herhalde.Mesela bu animasyonun orjinal fragmanında yapım aşamasıyla ilgili ipuçları var.Bayağı da geyik birşeye benziyordu.(:

  3. Eminim B filmlerine de gizliden gizliye saygı duyduklarını belirtmek için böyle bir isim koymuşlardır. (:

  4. Büyük küçük herkesin zevkle izleyebileceği bir film. Mesela biz 30 yaşın üzerinde olmamıza karşın eşimle birlikte filmi izledik. Animasyon, komedi, sürükleyicilik hepsi bu filimde mevcut. Gülmekten arkanıza bile yaslanamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı