Baba Parası Film Yorumu

thumbnail

İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi TV tarihinin en komik dizilerinin altına imzasını atan Selçuk Aydemir bu sefer baltayı taşa vurmuş.

Bir varyemezin ölümünden sonra Milletler Cemiyeti’ni kıskandıracak türdeki çocuklarının miras mücadelesini konu alan Baba Parası filmi yönetmenin ne önceki sinema filmlerine, ne de tv işlerine benziyor.

Aşırı egzajere edilmiş karakterler, zorlama diyaloglar… Nereden tutsanız elinde kalıyor. Sanki bu ekip bu sefer sinema üzerine bir sosyal deney yapmak için toplanmış da izleyicileri trollüyormuş hissi bıraktı bende.

Sinema alışkanlığı olanlar bilir ki komedi filmlerinin çoğunda filmi yarıda bırakıp gitmek çok nadir gerçekleşecek bir durumdur ancak bu sefer bu konuda da bir ilk yaşanmış olabilir.

Genel olarak Baba Parası film yorumu çoğu izleyiciler nezdinde olumsuz olsa da filmin pazarlamasını yapan ajanslar işini oldukça iyi yapmış. Birçok otoriter haber sitesi de dahil okunma sayısı yüksek web sitelerinin çoğunda film hakkında negatif yorumlar bulmak çok zor.

Ancak seyirci turnusolu gerçekten var ve ağızdan ağıza gerçekten etkili şekilde yayılır.

Her filme şans vermekle birlikte verdiğim şansın iyi kullanılmasını isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı