Kategoriler
Yeni Filmler

Avcı Filmi “Av Mevsimi” Oldu

.

Bir prodüksiyon şirketinin Avcı isimli bir dizi projesi düşüncesiyle bu ismi 4 yıl önce tescil ettirmesi Cem Yılmaz‘lı,Şener Şen’li Avcı‘nın adının Av Mevsimi filmi olarak değiştirilmesine neden oldu.
Eşkiya,Gönül Yarası,Muhsin Bey filmlerinde yönetmenliğiyle,Tosun Paşa,Şekerpare,Çiçek Abbas,Züğürt Ağa filmlerinde senaristliğiyle Türkiye’nin saygı duyduğu nadir sinemacılardan olan Yavuz Turgul çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan ve Aralık’ta vizyona girmesi beklenen filmi Avcı’yı isim hakları nedeniyle Av Mevsimi olarak değiştirdi.Henüz çekim aşamasında olan Av Mevsimi filminin Cem Yılmaz,Şener Şen,Çetin Tekindor,Melisa Sözen,Okan Yalabık gibi isimler sayesinde filmin adı gelmeden önce methi geliyordu.Şimdi sadece ağız yapımız biraz daha fazla oynayacak,aynı heyecan ve merak içerisinde bekleyişimiz sürecek.Av Mevsimi filmi hakkında diğer haberimiz için tıklayın.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Avcı Filmi “Av Mevsimi” Oldu” için 0 yanıt

Av mevsimi denince aklıma Yavuz Turgul, Hayde, Benden adam olmaz şarkısı geliyor filmden çok. Soundtracklar harikaydı zaten. Açıkçası söylemek istiyorum, yine bir cem yılmaz filmi yine bir hayal kırıklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir