Kategoriler
Yeni Filmler

Avatar 2 Gelecek Mi ?

.

Tüm zamanların en büyük gişe başarısıyla Titanic’i geçen, Golden Globes ödülünü kazanan ve olası bir Oscar başarısına hazırlanan James Cameron’un 3 boyutlu bilimkurgu filmi Avatar’ın ardından, devamı niteliğinde bir yapım için harekete geçtiği söylentileri etrafta dolanıyor. Geçmişte güzel ipuçları aldığım bir kaynağın haberine göre, Avatar 2 için teknik ekip görevlileri şimdiden işe alınmaya başlamış bile.
Kaynağa göre, bazı sahne arkası teknik ekip görevlileri, çekimlerin uzun sürmesi durumuna karşı, üç ila beş yıl arasında değişen kontrat imzaladılar.

.

Bu haberi ikinci bir kaynaktan doğrulayamıyorum fakat Cameron’ın bir Avatar üçlemesi yapmayı istediğini göz önüne alırsak bu küçük söylenti bizim için çok büyük bir sürpriz olmayacaktır. Dahası, gişe başarısı ve ödüllerle Fox’un seri için çaba harcadığı hakkında emin olabilirsiniz. Ama bu gerçekten Cameron’ın sıradaki filmi mi olacak?

Editör Notu:Vizyona girmeden önce reklamı sağlam yapılan Avatar 1 Aralık 2009’ta çıkan oyunu hakkında gereken çabayı göstermemiş yada ben çok ilgisizim bu konuda.Bu durumdan haberi olmayan Avatar meraklıları oyuna da bir göz atmalı sanırım.

Kaynak

Yazar Edi

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

“Avatar 2 Gelecek Mi ?” için 0 yanıt

Avatarı o kadar izleyipde beğenen varken ben şahsen hiç beğenmemiştim. Avatar 2 de de öyle olacağını tahmin ediyorum. Gerçekcilik ön planda sanırım benim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir