Ata Demirer Berlin Kaplanı’ndan Sonra Niyazi Gül’ün Filmini Çekebilir

.

Her yılbaşında NTV Spor’daki Not Defteri Yılbaşı Özel programına katılarak bu durumu gelenekselleştiren Ata Demirer 1 saati aşkın süre içerisinde futboldan Berlin Kaplanı’na taklitlerinden muhtemel projesi Niyazi Gül filmine kadar çok geniş bir yelpazede herşeyi paylaştı.
Tabii bizi burada ilgilendiren konu ise muhtemel bir Niyazi Gül filmi.Korsan TV programıyla şu anki ününe kavuşan Ata Demirer belki Şahan’ın Recep İvedik formülünü uyguluyor gibi gözükse de muhtemelen Ata Demirer’in genel anlamda naif karakterleri bu yargıya fazla itibar etmememizi sağlayacaktır.
3 senedir yılbaşında Not Defteri programında olan Ata Demirer’in geçen seneki programda da Eyvah Eyvahh’ın tanıtımını yapmış ancak yakında vizyona girecek olan Berlin Kaplanı filmiyle ilgili hiçbir bilgiyi ifşa etmemişti.Şimdiki Niyazi Gül açıklaması bu anlamda belki bir ağızdan kaçırma da olabilir yada bir temenni de…Bunu zaman gösterecek.

Dipnot:Ata Demirer’in konuk olduğu Not Defteri Yılbaşı Özel programını kaçıranlar NTVSpor’un web sitesinden tamamını izleyebilirler.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.