Arabalar 3 Türkçe Dublajlı Yeni Fragman

thumbnail

Arabalar 3 filmi hiç şüphesiz 2017 yılının en çok beklenen animasyon filmi. Bu anlamda Pixar filmle alakalı yeni şeyler yayınladıkça biz de sizlerle paylaşıyoruz. Yeni Türkçe dublajlı fragmanı da izleyicelere sunulunca bize de yayınlamak düşüyor.

Yeni nesil hızlı yarış arabaları tarafından gafil avlanan efsanevi Şimşek McQueen, sevdiği sporda aniden bir kenara itilmiştir.
Oyuna geri dönmek için, hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı vardır. 95 numaranın henüz işinin bitmediğini kanıtlamak, Piston Kupasının en büyük yarışında bu şampiyonun cesaretini sınayacaktır.

Arabalar Animasyon Serisi Hakkında Kısa Bilgiler

  • Arabalar (2006) ve Arabalar 2 (2011) filmlerinin toplam gişe hasılatı 1 milyar dolardan fazla getiri sağladı.
  • Arabalar, En iyi animasyon filmi dalında Altın Küre ödülü ve Bir animasyon film yapımındaki en iyi müzik dalında iki Annie ödülü kazandı. Besteci Randy Newman Bir sinema, televizyon veya diğer görsel medya filmi için yazılmış en iyi film müziği dalında (Our Town) Grammy ödülü kazandı.
  • Bu film En iyi animasyon filmi dalının yanı sıra sinema filmleri için yazılmış en iyi müzik başarısı ve en özgün şarkı dallarında (Our Town) Oscar’a aday gösterildi.
  • Arabalar 2 En iyi animasyon filmi dalında Altın Küre’nin yanı sıra diğer piyasa ödüllerine de aday gösterildi.

16 Haziran 2017’de vizyona girecek olan Arabalar 3 filminin Türkçe dublajlı fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı