Alternatif Villa Tatili | Patara Property

patara property

Kafanızdaki tatil şablonu için uygun otel bulamadığınızda alternatif seçenekleri de göz önüne getirmeniz gerekir.

Düzenli olarak tatil planı yapan ve uygulayanlar bilir. Tatil planlandığında ve motomot bir hale getirildiğinde tatil olmaktan çıkar. Birilerinin size ellerinizi ne zaman kaldırıp indireceğini ya da nerelere gidip – gitmeyeceğinizi söylemesi tatilin ana unsurlarına ters olmakla birlikte büyük otellerin oluşturduğu tatil şablonlarına birebir uymaktadır. Ne zaman kalkıp kahvaltı yapacağınızı, hangi etkinliğe ne zaman katılacağınızı siz belirleyemedikten sonra tatile çıktım demek bana kalırsa biraz absürd gözüküyor.

Bu anlamda elimizdeki seçeneklere ve size sunulanlara baktığımızda gerçekten yaratıcı bir tatil opsiyonu sunan firmaların sayısı gerçekten bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu anlamda sakinlik arayanlar için Kalkan kiralık villalar size eşsiz bir tatil fırsatı sunabilir.

Gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır bağımsız ve rahat bir tatil arayışı içerisinde olanların tercihi bu tarzda villa kiralayıp tatili dilediği gibi şekillendirme yönünde oluyor. Kendi tatil rotanızı çizdiğiniz, istediğiniz zaman istediğiniz yeri gezip görebildiğiniz ve tüm bunları yaparken de her şey dahil otellerde ödediğiniz ücretlerin çok azını ödediğiniz bu tatil çeşidiyle tatile çıktığınız bölgenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bu noktada Patara Property Kaş, Kalkan ve Fethiye sahil şeridi boyunca bu yörenin tüm doğal güzelliklerini görme ve deneyimleme fırsatı sunan villaları sizlerin kullanımına sunuyor. Sizi saatlerce esir tutan otel aktivitelerine nazaran gezdim, gördüm, yedim, içtim ve geldim diyebileceğiniz bu deneyimi siz de yaşamak istiyorsanız Kalkan’daki villalarımızı incelemenizi öneririz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.